Koronawirus

W związku z ogólnoświatową walką z koronawirusem życzymy Wam zdrowia i sił w znoszeniu ograniczeń związanych z możliwościami wychodzenia z domu.

Mimo wszystko ten czas może być korzystny dla rozwoju relacji rodzinnych, czego szczerze Wam życzymy.

Zdajemy sobie sprawę, że z uwagi na wzmożone obowiązki domowe wielu rodziców tym bardziej teraz potrzebuje mieć wolne ręce, a także chce spędzić czas w bliskości ze swoimi małymi dziećmi.

Dlatego cały czas przygotowujemy dla Was chusty i nosidełka zgodnie z Waszymi prośbami.

Zamieszczamy kilka najważniejszych informacji związanych z koronawiruem.

  • Produkty Natibaby nigdy nie były szyte na wielkich halach produkcyjnych, mieszczących dziesiątki czy setki osób, jak to często bywa w naszej branży. W jednym pomieszczeniu pracuje u nas maksymalnie jedna lub dwie osoby. Z epidemiologicznego puntu widzenia produkty Natibaby to wybór najlepszy z możliwych. Ryzyko kontaktu produktów Natibaby z wirusem są minimalne.
  • Według ekspertów, jeśli koronawirus znajdzie się na przedmiotach i produktach, ginie po kilku godzinach, czyli zanim produkt zdąży dotrzeć do Waszych domów. Wątpliwość mogą budzić powierzchnie plastikowe oraz opakowania stosowane podczas wysyłek, które mogą mieć kontakt z wirusem w czasie transportu. Najbardziej ostrożne ekspertyzy sugerują, iż na powierzchniach plastikowych wirus może się utrzymać dłużej, czyli do 3 dni. Dlatego zalecamy, aby po zakupie czegokolwiek przez internet odłożyć produkt na bok i zacząć go używać po 3-4 dniach. Po odbiorze przesyłki należy umyć ręce, klamki, kontakty i inne dotykane po drodze przedmioty.
  • Z uwagi na ograniczenia transportowe musieliśmy odwołać wysyłki do krajów spoza Europy. W Polsce i w Europie wysyłki przebiegają płynnie. Nie ma powodów do obaw.

Będziemy Was informować na bieżąco w razie nowych informacji.

Jesteście obecni w naszych sercach i naszych modlitwach.