O firmie

SPESAR Sp. z o.o. sp. k.
ul. Szczepankowo 146D/2, 61-313 Poznań
NIP: 7822759252

Telefon: +48 61 101 69 27 (dni robocze: 8:00 - 16:00)
E-mail: natibaby@natibaby.com
Nr konta bankowego (mBank): 85 1140 2004 0000 3902 7899 0568

 

Natibaby – pierwsze polskie chusty tkane do noszenia dzieci

Natibaby jest pierwszą firmą produkującą chusty tkane w Polsce, powstała w 2005 roku. Nasza marka szybko stała się rozpoznawalna i popularna na całym świecie. Od tego czasu stworzyliśmy setki wzorów tkanin.

Jako pierwszy producent chust tkanych w Polsce mieliśmy swój wkład w budowanie w Polsce świadomości o dobroczynnym działaniu noszenia dziecka w chuście. Bliskość z dzieckiem i wolne ręce rodzica – to właśnie dają chusty i nosidełka.
Wspieranie rodziców w życiu codziennym, było od zawsze naszym najważniejszym celem. Zaczęliśmy od tworzenia chust tkanych bawełnianych. Następnie pojawiły się w naszej ofercie chusty z domieszkami lnu, konopi, jedwabiu.
Ważnym aspektem było też dla nas wspieranie rynku lokalnego, dlatego też chusty są tkane i szyte w Polsce.

 

Wyznaczamy trendy

Jako pierwsi na świecie wprowadziliśmy do sprzedaży chusty z domieszką wełny merynos, wiskozą bambusową i chusty no-cotton, składające się z wiskozy bambusowej i lnu lub konopi. Wszystkie domieszki miały różne zalety, ale jedno zawsze pozostawało niezmienne. Przędze i farby, którymi barwimy zawsze są rygorystycznie sprawdzane pod względem bezpieczeństwa dla dzieci.
Jesteśmy liderem w chustowym wzornictwie. Jako pierwsi na świecie wprowadziliśmy między innymi chusty z motywami jaskółek, ważek, motyli, wzorów znanych malarzy takich jak Vincent van Gogh, Gustav Klimt.

 

Nowoczesne nosidełka ergonomiczne Natibaby

W kolejnych latach poszerzyliśmy naszą ofertę o nowe produkty, w tym nosidła dla dzieci. Zaczęliśmy od nosideł typu Mei Tai, ale szybko pojawiły się w naszej ofercie Onbuhimo, Half Buckle i najpopularniejsze Soft Structured Carriers. Nosidełko regulowane NatiGrow pozwala na swobodne dostosowanie wielkości panela do rosnącego dziecka.

 

 

Akcesoria dla dzieci i rodziców

Naszą ofertę wzbogaciły również wykonane z naszych tkanin dodatki i akcesoria dla dzieci: torebki, plecaki, nerki, kocyki, poduszki, chusty i nosidełka dla lalek.
Z biegiem lat nabraliśmy dużego doświadczenia w tkaniu, dzięki temu możemy sprostać bardzo wymagającym projektom.

 

Wzory limitowane

Mamy ogromne doświadczenie na rynku w tworzeniu ekskluzywnych wzorów na zamówienie. Przetestowaliśmy setki rodzajów splotów, gramatur i domieszek. Chętnie nawiązujemy współpracę i tworzymy wzory limitowane dla sklepów sprzedających akcesoria dla dzieci z całego świata jak i dla grup indywidualnych, chcących stworzyć swój własny projekt chusty.