Taniec z dzieckiem

16-09-2019

Widok rodzica z dzieckiem przytulonym przy pomocy nosidełka lub chusty to zawsze wzruszające przeżycie. Także to, co czujemy, oglądając występy tańczących mam z dziećmi w chustach i nosidełkach nie może się z niczym równać!


IMAsivo2019 - Kochaj, tańcz i przytulaj

W maju 2019 film z tańcem grupy mam z Bielsko-Białej i Zabrza został zakwalifikowany do piątej edycji międzynarodowego konkursu #IMAsivo2019. Wspieraliśmy dziewczyny od początku przygotowań, pomogliśmy kupić piękne stroje, zapewniliśmy im do występu pełen wybór chust i nosidełek NATIBABY.


Dla każdego coś odpowiedniego

Zachwyciła nas ta wspaniała inicjatywa. Dla uczestniczek przygotowaliśmy cały wachlarz chust i nosideł, by mogły dobrać odpowiednie do swoich pociech. Wszyscy mamy własne upodobania i potrzeby. Niektóre dzieci dobrze czują się w tradycyjnym nosidełku klamrowym, innym odpowiada wysoka pozycja w nosidełku Onbuhimo, kolejna grupa czuje się bezpiecznie i komfortowo w chuście. Dziecko można nosić na plecach, na biodrze lub z przodu, w kieszonce, plecaczku lub innym wiązaniu. Możliwości jest mnóstwo.

nosidełko dla dziecka i taniec
fot. NEW PHOTO ZONE


Trzecie miejsce !!!

W wielkich emocjach czekaliśmy na wyniki do późnych godzin wieczornych, gdyż konkurs był rozstrzygany w Meksyku. Wszyscy trzymaliśmy kciuki za nasze bohaterki. I udało się! Polska grupa swoim zaangażowaniem, charyzmą i uśmiechem podbiła serca jury i wytańczyła sobie trzecie miejsce w skali świata! To jest triumf macierzyństwa, radości i chustonoszenia!
Obejrzyj fantastyczny film z tego wydarzenia i przeżyj to jeszcze raz razem z nami:
https://www.youtube.com/watch?v=XvRFFHi9h-s&fbclid=IwAR3U_xmPlNTEHvQ7aJWC8aWDwUEaFAaVFAEK2RJ-NkBp3AI9SYzXFzSfx34
tańczące mamy w nosidełkach i chustach dla dzieci tańczące mama i nosidełko do noszenia dziecka Natibaby
fot. NEW PHOTO ZONE


W grupie siła

Polskie mamy pokazały, że współdziałanie i wsparcie siebie nawzajem daje niesamowite rezultaty, ponieważ jedność jest najważniejsza. Mają w sobie siłę do działania, którą dają im ich dzieci. Chusty i nosidełka pomagają im w codziennej opiece nad dziećmi, ale także w realizowaniu swoich pasji. Te mamy są wielką inspiracją dla nas i dla wielu innych kobiet na świecie.
Bardzo się cieszymy, że mogliśmy w tym uczestniczyć.